Büyükkarıştıran Belediyesi 8. Gençlik ve Kültür Etkinliği Konserimiz Gerçekleşti.

Büyükkarıştıran' da geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleştirilmesi planlanan ancak Soma faciası ve olumsuz hava şartları nedeniyle ertelenen Gülşen ve Pınar Dilşeker konseri 8 Ağustos Cuma akşamı Büyükkarıştıran Çamlık Düğün Salonu' nda gerçekleştirildi.

Cuma günü saat 15:00' da ücretsiz olarak yapılan çocuk oyun grupları, palyaço gösterileri,  Nasreddin Hoca ile Karagöz ve Hacivat gösterileri ile başlayan etkinlik saat 18:00' den itibaren sahneye çıkan Pis Yedili dizisinden sevilen oyuncu Burak Alkaş (Orço) ve Otel Divane oyuncusu Muaz Ete ile devam etti. İkilinin hazırladığı çeşitli oyun ve yarışmalarla eğlenen çocuklar "Yeteneksizsiniz" yarışmacılarından Mithat' ın akrobasi gösterini heyecanla izledi.

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant ve Lüleburgaz Demokrat Parti İlçe Başkanı Orhan Akyıldız ile Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı etkinliğe, Büyükkarıştıran belde sakinlerinin yanı sıra çevre kasaba ve köylerden de yoğun ilgi gösterildi. Konser alanını binlerce insan doldurdu.

Sahneye ilk çıkan sanatçı Pınar Dilşeker dinleyenlere keyifli bir müzik ziyafeti sundu. Ardından yapılan havai fişek gösterileri sonrasında büyük bir coşkuyla sahneye çıkan Gülşen, izleyenlere unutamayacakları bir gece yaşattı.