7. GENÇLİK ve KÜLTÜR FESTİVALİ KONSERİ

7. Gençlik ve Kültür Etkinlikleri Festivali çerçevesinde düzenlenen ancak Hatay Reyhanlı olayları nedeniyle ertelenen Hadise ve Emir konseri 5 Temmuz 2013 Cuma akşamı kasabamız stadyumunda gerçekleşti.

Beldemizin yanı sıra çevredeki yerleşim yerlerinden de büyük ilgi gören konserimize katılım onbinleri buldu. Sahneye ilk olarak çıkan genç kızların sevgilisi sanatçı Emir izleyenleri adeta büyüledi. Emir' in sahneden inmesiyle başlayan 10 dakikalık havai fişek gösterisi coşkuyla izlendi.

Hadise' nin sahneye çıkmasıyla coşku ve heyecan daha da yükseldi. En sevilen şarkıları seslendiren Hadise izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin YILMAZ, Evrensekiz Belediye Başkanı Halil ABANOZ, Vize Belediye Başkanı Selçuk YILMAZ, Ahmetbey Belediye Başkanı Ünal KAYMAZ, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ergin OKANDENİZ, Eski Lüleburgazspor Kulüp Başkanı Siyami ASLAN, Lüleburgaz D.P. İlçe Başkanı Orhan AKYILDIZ ve Yönetim Kurulu, P.T.T. Müdürü Cem TIRPANCI ve Eski Milli Hakem Ülkü TIRPANCI katıldı.